אודות המרייט

אנו מספקים פתרונות להגנה, שימור ודקורציה של מתכת. חברת המרייט הייתה הראשונה ועדיין היחידה המתמחה בלעדית בטיפול במתכות. מתכת זאת המומחיות שלנו, אנחנו מתמחים אך ורק בה ועושים זאת טוב יותר מכל אחד אחר!

על ידי טיפול נכון, מתכות יכולות להחזיק מעמד דורות רבים. בין אם מדובר בברזל, פלדה או מתכות מגולוונות, אנשים אוהבים את האיכות העמידה של המתכת. אנחנו מבינים את חשיבות המתכת בחיי היום יום ויחד עם זאת מבינים גם שהמתכת עשויה להינזק – ממים, אור שמש, קור, חלודה ונזקים פיזיים אחרים. כל המתכות זקוקות להגנה מתמדת על מנת לשמור על החוזק המבני שלהן ועל מנת להראות במיטבן.

צבע המרייט יעשה בעבורכם את העבודה!

מתכת זקוקה לטיפול מתמיד על ידי מוצרים המתאימים להגן ולטפל בה. כולנו יודעים כי הזנחה של מתכת עשויה לגרום לנזק מצטבר שעשוי לעלות ממון רב בעתיד על מנת לתקנו. לכן כדאי להשתמש במוצר שיבצע את העבודה היטב על מנת שהמתכת תשמור על המראה והשלמות לאורך זמן וכמובן על שביעות הרצון שלכם.

אתם יכולים להיות בטוחים שצבעי המרייט יספקו לכם את הדרך הקלה ביותר לשימוש יחד עם עמידות לאורך שנים. השתמשו בצבעי המרייט והסירו מלבכם דאגות וספקות – הבחירה שלכם בצבעי המרייט תשמור על מראה המתכת שלכם לאורך זמן.

ההיסטוריה העשירה של המרייט.

להמרייט היסטוריה עשירה. השם הופיע לראשונה בשנת 1962, כאשר אלן פורסטר פיתח צבע לצורך עבודות בידוד חשמל. הצבע שאנו מכירים כיום הופיע לראשונה בשנת 1984. הוא הושק לשוק ה”עשה זאת בעצמך” בבריטניה כצבע שמתייבש באוויר, נוגד חלודה ולשימוש על ברזל ופלדה. ברגע ההוא קטגוריית צבעי המתכת נוצרה.

תוך זמן קצר נקשר שמה של החברה עם צבע למתכת איכותי, בעל נוסחה ייחודית.

כיום, צבעי המרייט נמכרים ביותר מ-55 מדינות בכל רחבי העולם, כאשר באירופה, המרייט הוא המותג המוביל את קטגוריית צבעי המתכת. בנוסף, המותג מדורג כמוביל גם בשווקים רבים אחרים מחוץ לאירופה.

כבר למעלה מ-25 שנים שאנו ממוקדים במתכות. הידע וההבנה שלנו במתכות ממשיך להעמיק על ידי מחקר וחידושים ברמה עולמית!