מדוע לבחור בהמרייט

חזקה ויפה למראה, המתכת מעשירה את עולמנו ואת בתינו. זאת הסיבה מדוע אנחנו מאמינים שיש לתת לה טיפול ברמה עולמית. המילה הזנחה איננה במילון שלנו. כבר למעלה מ-25 שנים שאנחנו משכללים את הנוסחה שלנו ויוצרים סדרת צבעים שאנשים מעדיפים. ממסגרות ושערים, דלתות וכל אביזר אחר, כאשר נדרשת עבודה לטיפול במתכת, אנחנו ידועים בגימור המושלם שלנו – בפעם הראשונה, בכל פעם ובזמן קצר.

מתכת היא העדיפות העליונה שלנו ואנחנו יודעים שתעדיפו שכל דקה שאתם משקיעים בהגנה על המתכת שלכם, תעניק לכם שנים של שקט נפשי. תהיו בטוחים, המרייט תמיד יהיה הצבע המוביל במבחן ואנו נמשיך לשפרו כך שתמיד תוכלו ליהנות מהגנת המתכת המושלמת.

4 סיבות מדוע לבחור בהמרייט:

יש לנו עבר עשיר בפיתוח טכנולוגיות חדשות לשימוש קל ועמיד יותר לצורך הגנה על מתכות. אנו משפרים תמידית את המוצרים שלנו ומחפשים דרכים חדשות על מנת להקל על הצרכנים שלנו.

מבחנים שנערכו על ידי מכוני בדיקה עצמאיים מוכיחים שצבע המרייט מעניק מראה טוב יותר עם הגנה ארוכה יותר מאשר המתחרים. על ידי תוכנית מבחנים עולמית ומקיפה, אנחנו בודקים ללא הרף את המוצרים שלנו ומוודאים שהם הטובים ביותר שתמצאו. אנחנו קובעים את גובה הרף!

המרייט הינו המותג היחידי המתמקד בטיפול ושמירה על מתכות. בעזרת מיקוד זה, אנחנו מעניקים את ההגנה הארוכה ביותר מפני כל סוג של נזק – מחלודה ונזקים פיזיים עד הגנה מקרינת השמש.

אנחנו יצרנו את קטגוריית צבעי המתכת ונשארנו המובילים בה כבר למעלה מ-25 שנים. אנחנו השם שאליו רוצים האחרים להגיע. בעזרת המורשת שלנו אנחנו יכולים לומר בכנות שאנחנו מכירים מתכת יותר מכל אחד אחר. למרות זאת, אנחנו לא מסתפקים בכך וממשיכים להרחיב את הידע שלנו.

הילחמו בחלודה בעזרת המרייט

צבע המרייט מגן ומרענן את המתכת. בנוסף הוא מעניק עד 8 שנות הגנה כנגד חלודה. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, הצבע יוצר מחסום עמיד אשר משיל את הלחות והרטיבות מעליו ומעניק הגנה לאורך זמן.

ניתן לצבוע בעזרת צבע המרייט ישירות על חלודה מבלי להשתמש בצבע יסוד וצבע בסיס לפני כן. צביעה בצבע המרייט יוצרת הגנה מפני התחמצנות של משטח המתכת ומבטיחה כיסוי מושלם וללא טרחה מיותרת.

סיימו את העבודה ביום אחד!

צבע המרייט משלב טכנולוגיה מתקדמת המבטיחה יצירה מהירה של שכבת צבע בלתי חדירה, עמידה לשריטות המתייבשת במהירות ומאפשרת סיום העבודה ביום אחד. המשטח יהיה מוכן לצביעה של שכבה נוספת תוך 4 שעות.